Likvidace aut Olomoucký kraj

Naše likvidace aut Olomoucký kraj je ideální služba pro ty, kteří mají před domem staré nepoužitelné auto a neví co s ním. A přitom jediné co stačí udělat je zavolat na náš nonstop dispečink na telefonu 731 470 706 , a objednat si ekologickou likvidaci auta. Ano opravdu jediný váš telefonát stačí a naši operátoři a operátorky po zjištění základních informací a stanovení odměny za vaše auto, která se pohybuje v rozmezí 500–12.000,- Kč a závisí na využitelnosti náhradních dílů z vozidla k ekologické likvidaci a atraktivitě vozu vás spojí s naším specialistou na likvidaci aut Olomoucký kraj, s kterým domluvíte zbývající podrobnosti jako termín odtahu a bližší specifikace vašeho konkrétního případu. Tak jednoduše to funguje u naší likvidace aut Olomoucký kraj. Likvidujeme vše — automobily, dodávky, nákladní vozy ale i zemědělskou ale i jinou techniku. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem.

volejte nonstop

731 470 706

Ekologická likvidace autovraků ZDARMA
celá ČR

Odtah
ZDARMA
celá ČR

Vystavení protokolu
o ekologické likvidaci
ZDARMA

Odměna
500 — 12.000,- Kč
za každý kompletní autovrak
*

EXTRA
výkup aut
celá ČR
**

* výše odměny závisí na využitelnosti náhradních dílů z likvidovaného autovraku, typu a stáří — k ekologické likvidaci vozidel přijmeme ale i nekompletní vozidlo
** výkup aut, dodávek a nákladních vozidel neurčených k eko likvidaci za nejvyšší možné ceny — převzetí právní odpovědnosti — platba ihned na ruku — přijedeme, oceníme, vyplatíme, odvezeme

Ekologická likvidace aut Olomoucký kraj

Ekologická likvidace aut Olomoucký kraj to je nejenom Ekologická likvidace aut Olomouc, ale i likvidace v ostatních městech a obcích Olomouckého kraje ale i celé ČR — namátkou vyjmenujeme pár lokalit, kde jsme vám k dispozici : Olomouc, Uničov, Šternberk, Litovel, Prostějov, Přerov, Jeseník, Šumperk, Mohelnice, Hranice, Lipník nad Bečvou, Němčice nad Hanou, Kojetín, Javorník, Zlaté Hory, Staré Město, Hanušovice, Štíty, Zábřeh, Úsov, Moravský Beroun, Loštice, Konice, Velká Bystřice, Kostelec na Hané, Plumlov, Tovačov — ale i všechny ostatní města a obce Olomouckého kraje a celé ČR — zde je vám k dispozici ekologická likvidace aut Olomoucký kraj.

Odtahová služba Olomoucký kraj

Naše ekologická likvidace aut Olomoucký kraj a celá ČR se sice primárně zaměřuje na odtah aut k ekologické likvidaci aut Olomoucký kraj, ale jelikož po celé ČR vlastníme síť více než 135 odtahových vozů + odtahové vozy našich partnerů, ne vždy jsou samozřejmě odtahové vozy obsazené a rádi vám pomůžeme s odtažením vašeho bouraného či jinak poškozeného vozu jako odtahová služba Olomoucký kraj ale i další města a obce po celé ČR — vždy vám stačí obrátit se na náš nonstop dispečink na telefonu 731 470 706 — na tomto telefonním čísle je nejenom odtahová služba Olomouc ale i odtahová služba Olomoucký kraj + celá ČR a po domluvě i EU — odtahujeme i dodávky, nákladní vozy a také zemědělskou ale i jinou techniku.

Naše odtahová služba působí i tam, kde se právě nacházíte, nebo poblíž. A to v krajích:

telefon: 731 470 706
email: info@likvidaceautbrno.cz

©2019  www.likvidaceautbrno.cz

MAB reality s.r.o., Holečkova 789/49, 150 00 Praha 5, Smíchov
IČO: 28492676, DIČ: CZ28492676
spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze