Likvidace aut Moravskoslezský kraj

Naše likvidace aut Moravskoslezský kraj je ideální služba pro ty, kteří mají před domem staré nepoužitelné auto a neví co s ním. A přitom jediné co stačí udělat je zavolat na náš nonstop dispečink na telefonu 731 470 706 , a objednat si ekologickou likvidaci auta. Ano opravdu jediný váš telefonát stačí a naši operátoři a operátorky po zjištění základních informací a stanovení odměny za vaše auto, která se pohybuje v rozmezí 500–12.000,- Kč a závisí na využitelnosti náhradních dílů z vozidla k ekologické likvidaci a atraktivitě auta vás spojí s naším specialistou na likvidaci aut Moravskoslezský kraj, s kterým domluvíte zbývající podrobnosti jako termín odtahu a bližší specifikace vašeho konkrétního případu. Tak jednoduše to funguje u naší likvidace aut Moravskoslezský kraj. Likvidujeme vše — automobily, dodávky, nákladní vozy ale i zemědělskou ale i jinou techniku. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Vaše likvidace aut Moravskoslezský kraj.

volejte nonstop

731 470 706

Ekologická likvidace autovraků ZDARMA
celá ČR

Odtah
ZDARMA
celá ČR

Vystavení protokolu
o ekologické likvidaci
ZDARMA

Odměna
500 — 12.000,- Kč
za každý kompletní autovrak
*

EXTRA
výkup aut
celá ČR
**

* výše odměny závisí na využitelnosti náhradních dílů z likvidovaného autovraku, typu a stáří — k ekologické likvidaci vozidel přijmeme ale i nekompletní vozidlo
** výkup aut, dodávek a nákladních vozidel neurčených k eko likvidaci za nejvyšší možné ceny — převzetí právní odpovědnosti — platba ihned na ruku — přijedeme, oceníme, vyplatíme, odvezeme

Ekologická likvidace aut Moravskoslezský kraj

Ekologická likvidace aut Moravskoslezský kraj to je nejenom Ekologická likvidace aut Ostrava, ale i likvidace v ostatních městech a obcích Moravskoslezského kraje ale i celé ČR — namátkou vyjmenujeme pár lokalit, kde jsme vám k dispozici : Ostrava, Havířov, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín, Kravaře, Opava, Nový Jičín, Kopřivnice, Třinec, Hradec nad Moravicí, Bruntál, Rychvald, Břidličná, Orlová, Petřvald, Klimkovice, Budišov nad Budišovkou, Fulnek, Vítkov, Bílovec, Studénka, Krnov, Vrbno pod Pradědem, Český Těšín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Rýmařov, Hlučín, Horní Benešov, Město Albrechtice, Dolní Benešov, Vratimov, Šenov, Příbor, Brušperk, Štramberk — ale i všechny ostatní města a obce Moravskoslezského kraje a celé ČR — zde je vám k dispozici ekologická likvidace aut Moravskoslezský kraj.

Odtahová služba Moravskoslezský kraj

Naše ekologická likvidace aut Moravskoslezský kraj a celá ČR se sice primárně zaměřuje na odtah aut k ekologické likvidaci, ale jelikož po celé ČR vlastníme síť více než 135 odtahových vozů + odtahové vozy našich partnerů, ne vždy jsou samozřejmě odtahové vozy obsazené a rádi vám pomůžeme s odtažením vašeho bouraného či jinak poškozeného vozu jako odtahová služba Moravskoslezský kraj ale i další města a obce po celé ČR — vždy vám stačí obrátit se na náš nonstop dispečink na telefonu 731 470 706 — na tomto telefonním čísle je nejenom odtahová služba Ostrava ale i odtahová služba Moravskoslezský kraj + celá ČR a po domluvě i EU — odtahujeme i dodávky, nákladní vozy a také zemědělskou ale i jinou techniku.

Naše odtahová služba působí i tam, kde se právě nacházíte, nebo poblíž. A to v krajích:

telefon: 731 470 706
email: info@likvidaceautbrno.cz

©2019  www.likvidaceautbrno.cz

MAB reality s.r.o., Holečkova 789/49, 150 00 Praha 5, Smíchov
IČO: 28492676, DIČ: CZ28492676
spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze